BAYİLİK

Bayimiz olup bizimle birlikte çalışmak ve ürünlerimizi satarak firmanızın kâr marjını arttırmak ister misiniz? TAUSS KİMYA olarak müşterilerimizin GARDINARIUM ürünlerini bulundukları yerden kolayca temin edebilmeleri için “Türkiye Genelinde Her İl ve İlçe Merkezine Bayilik” projesi kapsamında yerel firmalara ve şahıslara çok uygun şartlarla bayilikler veriyoruz!

Proje kapsamında özellikleri aşağıda açıklanan ürün kategorilerinin bayiliği verilecektir:

GARDINARIUM TEAK BAKIM ÜRÜNLERİ

Teak Ağacı, olumsuz çevre şartlarına karşı yüksek dayanıklılığı nedeniyle dış mekânda en çok tercih edilen bir malzemedir. Ülkemizde son yıllarda inşa edilen siteler ve residanslarda ağırlıklı olarak Teak ve Iroko malzemeler kullanılmaktadır; ayrıca dış mekâna dayanıklı olması nedeniyle cafe ve restoranlarda, otellerde ve bahçeli birçok evde de Teak mobilyalar tercih edilmektedir. Teak ağacının diğer ahşaplara göre pahalı olması nedeniyle bu malzemelerin ömrünü uzatmak için her sene Bakımlarının yapılması gerekir. Dolayısıyla Teak Bakım Ürünlerine olan talep her geçen gün artmaktadır.

Teak Bakımında çoğunlukla zımpara ve sistire uygulamaları tercih edilmektedir; ancak Teak Bakım ürünleri kullanılmadan yapılan bu tip uygulamalar ahşabın zamanla deforme olmasına ve yağlandıktan sonra çok çabuk kararmasına neden olur. Bu amaçla geliştirilen Teak Bakım ürünleri, zamandan ve bakım masrafından tasarruf sağlar.

Özel amaçlı ürünler olmaları nedeniyle Teak Bakım Ürünlerinin, daha genel amaçlara hizmet eden diğer temizlik ve bakım ürünlerine kıyasla ülkemizde pazarı daha boştur. Artan talep nedeniyle pek çok boya firması, bu talebi karşılamak için değişik markalar adı altında çeşitli Teak Bakım ürünleri piyasaya sürmektedir. Ancak bu alanda faaliyet gösteren markaların az olması ve bu firmaların Teak Bakım konusunda profesyonel anlamda uzmanlaşmaması nedeniyle son kullanıcılar kalite ve fiyat avantajı sunan alternatif ürünlerin arayışı içerisindedir.

Belirli alanlara ve sektörlere yönelik özel ürünler üreten TAUSS KİMYA tarafından piyasaya sunulan GARDINARIUM Teak Bakım Ürünleri; yenilenebilir sürdürülebilir hammaddelere dayalı, biyolojik olarak parçalanma özelliğine sahip, yüksek performanslı çevre dostu ürünlerdir. Ahşaba zarar vermeyen özel formülü sayesinde Teak Bakımında en iyi sonuçları veren GARDINARIUM ürünleri; cafe ve restoranlara, otellere, sitelere, tekne sahiplerine, mobilyacılara, profesyonel temizlik hizmeti sunan firmalara, temizlik malzemesi satıcılarına, evinde veya bahçesinde Teak malzeme bulunan herkese rahatlıkla satılabilir. GARDINARIUM ürünlerinin üstün temizleme gücü, gerçekleştirilecek demolarla istenildiği zaman kolayca kanıtlanabilir ve kalite-fiyat avantajıyla her kesimden kullanıcıya pazarlanabilir. GARDINARIUM, Teak Bakım Uygulamaları alanında da hizmet veren bir marka olduğu için, bu konularda da ayrıca bayilerine destek olmakta ve müşterilerin her türlü teknik problemini çözmektedir.

GARDINARIUM BAYİİ OLMAK İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR

GARDINARIUM bayii olmak için sabit bir yatırım, banka teminatı ya da satış kotası şartı aranmamaktadır; yalnızca bayilerin her üründen müşteri taleplerini karşılayacak miktarda bulundurmaları ve kendilerine bildirilen fiyattan satmaları gerekmektedir. İster büyük ölçekli bayilik sitemiyle, ister küçük ölçekli al-sat sistemiyle çalışmak suretiyle kazancını arttırmak isteyen veya ek kazanç sağlamayı düşünen herkes kolayca bayilik sistemimize entegre olabilir. Bayilik sistemine ilişkin tüm şartlar ve uygulama esasları “Gardinarium Bayilik Sözleşmesi” kapsamında ayrıntılı olarak açıklanmıştır; sözleşme metnini görüntülemek için lütfen burayı tıklayın.

Hemen bayilik başvurusunda bulunmak ve daha detaylı bilgi almak için 0216 306 69 48 nolu telefondan veya e-mail adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.